אני אוהב לשמוע מוזיקה, אני אוהב להיות בהופעות, אני אוהב כשהאמנים אוהבים להיות בהופעות.

הרבה רשמים לא קשורים מההופעה המעולה של ג’סטין טיברלייק

jt

    (!לא רואה כלום)
    כמו שאפשר לראות, לא רק שיש מאה חמישים מטר של טבעת זהב יקרה, גם צריך להתמודד עם קיר הפלאפונים האדיר הזה

הוא משתמש בגירסאת פופ עדכנית לביג בנד וזה עובד לטובתו בכל רמה שהיא, הם נעים מצד לצד כמו ילדים משולהבים ומנגנים כמו מוזיקאים מהשורה הראשונה (כן, אני מדבר על הגיטריסט שמפציץ) ומחמיאים לעיבודים ולשירה של ג’סטין טימברלייק ובכלל יוצרים הבדל ביינם לבין להקות אחרות שמלוות אמן יחיד ותמיד נשארות אפורות מאחורה. כאן הם נוצצים מקדימה

קצת גנרי כל הדיבור עם הקהל, כאילו הוא מנסה ללמוד בעל פה את שם העיר בה הופיע אבל ניחא, יש מוזיקאים שגם את זה לא עושים אז נבהה בחצי כוס המלאה.

בתוך צוות תיעוד. ככה הרגשתי. היה די ג’יי מעולה שהשתוקק לשיר קצת יותר מדי אבל הלהיב את הקהל כמו מלך ואז… ירד. ופתאום מלא שירים לא משהו שמנגנים בזמן ש’מעבירים את הסטנדים’ וכל פעם שהשיר מתמוגג – כל הפלאפון עולים לאוויר ואי אפשר לראות כלום! אני רואה את ההופעה (כשהתחילה כמובן, הרבה פעמים הפלאפון עלו לאוויר לשווא) דרך אייפון 5. מעצבנים, אבל קשה לי לשכוח את עצמי עושה דברים דומים לפני הרבה זמן (ואפילו לא הרבה זמן), אבל תנסו להנות גאד דמיט! באתם לרקוד! לא? גם ככה האינטרנט לא עובד באירועים כאלה איזה אין אינסטגרם,  אולי במקום תנסו לשאוב אוויר לנשימה ממקום אחר? ממקום טבעי? אז אי אפשר להעלות תמונה ‘עם היפות’ במקום אפשר להינות עם הפנים לקהל וראש במוזיקה. תפסיקו לאמת כל מהשלואי סי קיי אומר!

היה לו עוד 12 דקות לעשות עוד שיר, יכל לדחות את ‘מראות’ ולעשות עוד אחד, רק אומר…

ואפרופו ‘מראות’ – קשה שלא לראות את ההשתקפות של מייקל פה, ההשוואה הגיע לשיאה בשיר משותף – מכובס ומאוס מלידה. אבל ג’סטין מייצג לידה מחדש של אותו סגנון (טיפה פחות בכל מידה שהיא אבל ניחא), הוא זז שר ומתנהל כמו מלך הפופ וקל לראות שנולד לעולם בו מייקל שלט. חבל, אולי היה יכול להיות משהו מעניין אם שניהים היו בחיים. למרות זאת יכל היה לבחור שיר טיפה מעניין יותר מ’human nature’.

(הוא ניסה לעשות את זה – הוא הצליח)

ואפרופו מלך – קאבר מעולה למלך הרוק, ציפיתי למדלי של מספר שירים אבל גם ככה זה היה טוב. ומצחיק, לשמוע אותו שואל ‘do you know something about blues’

ולשמוע אלפי בחורות צעירות צורחות חזרה. שמח שלא בדקתי את הפליילסט לפני והוא הפתיע (אותי) עם השיר הזה, בחירה מעולה.

היה טוב, ונתן תו פתיחה מעולה לקיץ, וזה חשוב, כי יהיו כאן הרבה מופעים גדולים בחודשיים הקרובים ומאוד חושב למדינת ישראל ולשמועי המוזיקה בא שהקיץ יהיה מעולה מבחינת הופעות, מי יודע מה יקרה שנה הבאה?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s